Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla wyrzuconych z GP24

Utworzony przez Zorro, 3 października 2011 r. o 21:37
Gość napisał:
nie szukam pracy mam własną firme. Dziekuje za propozycje
Co się chwali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, powiem wam Baby Spice, Kaszmir, FiziaMizia, Astalavista, G8, Turkish, Siemnko to jedna i ta sama osoba. I czy zdrowa na umysle ona jest [media]http://demotywatory.pl/2784365/Jak-zatrzymac-Marit-Bjoergen[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ok, powiem wam Baby Spice, Kaszmir, FiziaMizia, Astalavista, G8, Turkish, Siemnko to jedna i ta sama osoba. I czy zdrowa na umysle ona jest [media]http://demotywatory.pl/2784365/Jak-zatrzymac-Marit-Bjoergen[/media]
Nie prawda. Nie wszysctkie to jej nicki trollica kłamie specjalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie prawda. Nie wszysctkie to jej nicki trollica kłamie specjalnie
prawda prawda co w oczy kole? Martyna nie moze bez tego żyć, to ja rajcuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawdę te wszystkie nicko to Jumanji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
prawda prawda co w oczy kole? Martyna nie moze bez tego żyć, to ja rajcuje
Przyganiał kocioł garnkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak esperanza jest inteligentna i do inteligencji nalezy to ja uciekam z tego kraju
A ja umyślę, że bardzo inteligenta, do tego miła, zgrabna i bardzo ładna to kobieta i od razu zaznaczam, że nogą pojawić się złośliwe słowa krytyki, ale na to nie zwracajmy uqgi, róbmy swoje, w miłej atmosferze bawmy się słowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A ja umyślę, że bardzo inteligenta, do tego miła, zgrabna i bardzo ładna to kobieta i od razu zaznaczam, że nogą pojawić się złośliwe słowa krytyki, ale na to nie zwracajmy uqgi, róbmy swoje, w miłej atmosferze bawmy się słowem.
Znasz esperanzi osobiście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przyganiał kocioł garnkowi
tzn. kto ten kocioł jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A ja umyślę, że bardzo inteligenta, do tego miła, zgrabna i bardzo ładna to kobieta i od razu zaznaczam, że nogą pojawić się złośliwe słowa krytyki, ale na to nie zwracajmy uqgi, róbmy swoje, w miłej atmosferze bawmy się słowem.
Tak wygląda esperanza jaką Ty chciał byś ją widzieć ale niestety, nic z tych rzeczy, to stara, zgorzkniała, samotna, wulgarna i arogancka baba z petm w zębach. Taka jest własnie prawda. Ja ją znam, Ty Juman nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sauber szmato wypieprzaj z tego forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A ja umyślę, że bardzo inteligenta, do tego miła, zgrabna i bardzo ładna to kobieta i od razu zaznaczam, że nogą pojawić się złośliwe słowa krytyki, ale na to nie zwracajmy uqgi, róbmy swoje, w miłej atmosferze bawmy się słowem.
chyba Jumuś do okulisty trza hłe hłe hłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znasz esperanzi osobiście?
Ale jakie to ma znaczenie i po co Ci to wiedzieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak wygląda esperanza jaką Ty chciał byś ją widzieć ale niestety, nic z tych rzeczy, to stara, zgorzkniała, samotna, wulgarna i arogancka baba z petm w zębach. Taka jest własnie prawda. Ja ją znam, Ty Juman nie.
styrana życiem, teraz za wszystkie zyciowe niepowodzenia pluje jadem na forach kupiła by se wibrator lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Ale jakie to ma znaczenie i po co Ci to wiedzieć ?
Ty chyba o kimś innym piszesz, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nergalik napisał:
styrana życiem, teraz za wszystkie zyciowe niepowodzenia pluje jadem na forach kupiła by se wibrator lepiej!
żebyś wiedział/ła że styrana życiem, ciągle mopem na mokro zasuwała posadzki na uczelniach i w szkołach, bo sprzątaczką była, uczyć się nie chciała to latała z mokrą ścierą i lamperie zasuwała teraz pet w zębach, stare kapcie i mgiel jako rozrywkę ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty chyba o kimś innym piszesz, co?
Czy ja w Twoich oczach mało wiarygodny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turkish zabrał się za jumanjiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no ale taki samogwałt? To wstyd, to dorosły facet przecież.
on dla mnie zawsze był dziwny. jest zalogowany na "innejstronie" portal gejow i lesbijek http://www.innastrona.pl/user/kashmir082/ czuje sie odrzucony i dlatego jest taki męczący. tfu tfu tfu, pewnie wszystkie babskie nicki to on tworzy tfu tfu tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...